ایمیل مارکتینگ حرفه ای با ماینر وب

ایمیل مارکتینگ

تاریخ انتشار:

نویسنده: مصطفی طاهری

همانگونه که قبلا در ایمیل مارکتینگ چیست توضیح دادیم، اگر صاحب یک کسب و کار کوچک هستید شما برای جذب مخاطبان مورد نظر خود و ایجاد ارتباط با مشتریان فعلی خود نیاز به بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ دارید. کمبود بوجه نباید باعث این شود که شما این فرصت عالی را از دست بدهید. در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی کاربران ایمیل در سراسر جهان بیش از ۳٫۷ میلیارد کاربر بوده است و این تقریبا نیمی از جمعیت جهان را تشکیل می دهد. اما این موضوع چه ربطی به کسب و کار شما دارد؟

ایمیل مارکتینگ

طبق آمار سال ۲۰۱۶ میلادی، تقریبا ۶۰% از مصرف کنندگان اعلام کرده اند که ایمیل مارکتینگ بر تصمیم خرید آنها تاثیر گذاشته است. این بدان معنی است که استفاده از این ابزار می تواند فروش شما را افزایش دهد و کاربران بیشتری را جذب کند. از این رو تعجبی ندارد که ۵۴% از شرکت های کوچک از ایمیل به عنوان ابزار بازاریابی استفاده کنند. پس از ایمیل، بازاریابی وب سایت و رسانه های اجتماهی با ۵۱% و ۴۸% بکار گرفته می شوند. اگر شما صاحب یک کسب و کار کوچک یا استارت آپی نو پا هستید ممکن است بخواهید از ایمیل مارکتینگ استفاده کنید اما به دلیل کمبود بودجه فکر کنید از عهده آن بر نخواهید آمد. ما به شما سرویس ایمیل مارکتینگ حرفه ای و با قیمت مناسب ماینر وب رو پیشنهاد میکنیم.

برای مشاهده قیمت و کیفیت ارسالمشخصات سرویس های ماینر وب + لیست قیمت را بررسی کنید

ماینر وب

آموزش رایگان نگهداری سایت
افزایش اتوریتی سایت
اصول سئو وبسایت از مبتدی تا حرفه ای

  • […] میتوانید ایمیل مارکتینگ حرفه ای با ماینر وب را تجربه […]

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    درباره ما

    میخواهیم هر کس با هر شرایطی در هر جای ایران و دنیا، بتواند با استفاده از این فضای نامحدود و بی نظیر، اقتصاد شخصی خودش را به بهترین شکل ممکن مدیریت کرده و بتواند ایده آل فکر کند.

    نماد ها و نشان ها