اخبار تازه

اینفلوئنسر به چه معناست و چه طور به رشد کسب و کارها در اینستاگرام کمک میکند

اینفلوئنسر به چه معناست و چه طور به رشد کسب و کارها در اینستاگرام کمک میکند

اینستاگرام از زمان پیدایش یعنی از سال 2010 تحولات بزرگی را تجربه کرده است. از زمان شروع به کار اینستاگرام تا به حال شاهد ایجاد شغل های اینستاگرامی، فرهنگ های اینستاگرامی و در کل سبک جدیدی از تبلیغات یعنی کسب و کارهای اینستاگرامی بوده ایم. و در حقیقت اینستاگرام به عنوان عاملی موثر و جدید در  رشد مردم و توسعه کسب و کارها و تجارت های بزرگ و کوچک شناخته میشود. در این بین افراد تاثیرگذاری هم تحت عنوان اینفلوئنسر اینستاگرام پدید آمدند که به سبب اثرگذاری زیاد بر کاربران در حوزه های فعالیتی گوناگون، تبلیغات گسترده ای را عهده دار شده اند.

تعریف اینفلوئنسر

اصطلاح اینفلوئنسر از کلمه “Influence” گرفته شده است و به معنی تاثیر گذاشتن است. با توجه به معنی این اصطلاح به طور کلی به کسی که بتواند با اعمال و رفتار خود روی دیگران اثر بخشی خوبی داشته باشد اینفلوئنسر گفته می شود. اینفلوئنسرها اشخاص تاثیرگذاری هستند که با جذب سرمایه گذاران با استفاده از شهرت و معروفیت خود به تبلیغات در حوزه های مختلف می پردازند و با این عمل طرفداران و فالوورهای خود را به سمت خاصی سوق می دهند. هر فردی، از یک وبلاگ نویس گرفته تا یک فرد کارآفرین آنلاین، ممکن است به عنوان اینفلوئنسر فعالیت داشته باشد. در واقع اینفلوئنسرها با تاثیرگذاری خود بر افراد فعال در اینستاگرام توانسته اند تا بوسیله تبلیغات، کسب و کارهای کوچک را مشهورتر و موفق تر نمایند و این شیوه ای است که در ایران نیز مورد استقبال قرار گرفته و موفقیت آمیز بوده است.

از آنجایی که محتوا در اینستاگرام در قالب یک یا چندین تصویر با یک کپشن ارائه می گردد بنابراین این امر می تواند اثر بخشی خوبی بر تبلیغ کسب و کارها داشته باشد. سرمایه گذاران از میزان بازخوردها نسبت به محتوا و پست های انتشار یافته در صفحات اینفلوئنسرها قابلیت تحلیل و بررسی خواهد داشت و در نتیجه آنها این امکان را دارند تا اینفلوئنسرها را با توجه به میزان تاثیرگذاری شان انتخاب کنند و تصمیم بگیرند که با چه افرادی وارد همکاری شوند.

 

اینفلوئنسر

مطالب مرتبط

جذب فالوور اینستاگرام چه تاثیری در روند کسب وکار شما دارد؟
اجزای تشکیل دهنده پروفایل اینستاگرام و عملکرد هر کدام
بیو اینستاگرام ،نقش آن در جذب فالوور و اهدافی که در پیج های تجاری دنبال میکند
چگونه عکس یا فیلمی که در آن تگ شده اید را به صفحه ی پروفایل اضافه کنید؟
حساب اینستاگرام خود را با این روش به صورت خصوصی تنظیم کنید
نکاتی که باید درمورد استفاده از هشتگ در اینستاگرام بدانیم
کامنت هایی که در زیر پست هایمان گذاشته میشود را چگونه فیلتر کنیم؟
فالو نشدن پیج ها در اینستاگرام چه دلایلی میتواند داشته باشد؟

خوشحال میشویم در زیر این پست نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .

ماینروب

نمایش بیشتر

مصطفی طاهری

من مصطفی طاهری هستم. به صورت حرفه ای 3 سال مشغول طراحی وب و فروش آنلاین هستم. دنیای وب بسیار متفاوت است و من اینجا هستم تا این تفاوت ها را بیشتر درک کنیم. امیدوارم بتوانم در راستای موفقیت شما مفید باشم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا