اخبار تازه

تولید محتوای با کیفیت و بدون نیاز به صرف وقت زیاد در اینستاگرام

تولید محتوای با کیفیت و بدون نیاز به صرف وقت زیاد در اینستاگرام

 

بررسی الگوهای آماده

بی شک اولین قسمتی که در هر پست، مخاطب با آن روبرو می‌شود و ترغیب کننده او به خواندن ادامه پست یا رد شدن از آن است، تصویرها هستند. ابزارهای زیادی وجود دارد که به شما کمک می‌کند بدون داشتن یک کاربر حرفه‌ای نیز پست‌های اینستاگرامی عالی ایجاد کنید؛ مانند ابزارهای طراحی آنلاین که برای طراحی نقاشی‌ها و عکس‌های جذاب، در اینستاگرام مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس استفاده و یادگیری برنامه‌ها را در اولویت کارتان قرار دهید. داشتن یک بانک عکس با وضوح بالا از محصولات شما واقعاً می‌تواند در تولید محتوای با کیفیت کمک کننده باشد. اگر شما یک تعامل قوی با کاربران داشته باشید، یک عکس محصول ساده و صاف باعث حیرت فالوور های شما می‌شود.

استفاده از عکس‌های موجود با کیفیت

هرچند استفاده از عکس‌هایی که وجود دارد خیلی کار جالبی در این دوره به نظر نمی‌رسد، اما این بدان معنی نیست که ما به هیچ وجه نباید از آنها استفاده کنیم؛ در مواقعی که مجموعه‌ای از عکس‌هایی مشابه وجود دارد، شما می‌توانید با استفاده از عکس‌های موجود و ایجاد یک فیلد متفاوت در حوزه خودتان، به تولید محتوای با کیفیت بپردازید. همچنین می‌توانید با استفاده از سایت‌هایی که وجود دارد، عکس‌هایی را که خیلی توسط برندهای دیگر استفاده نشده و مناسب برند شما است را به صورت رایگان دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.
همواره به این نکته توجه داشته باشید که سایز عکس مناسب در اینستاگرام 1080p *1080p است.

تولید محتوای با کیفیت

ترکیب فرمت‌های مختلف

این مهم است که شما به عنوان یک کاربر اینستاگرام، انواع فرمت‌های محتوا را برای کاربران خود در دسترس قرار دهید. برای اینکار می‌توانید از به اشتراک گذاشتن حداکثر ده پست، یک آلبوم بوجود آورده و همچنین با استفاده از یک فیلم ۶۰ ثانیه‌ای، به تولید محتوا بپردازید. مراقب باشید که با عکس‌های زیاد از محصول خود، کاربر را تحت فشار قرار ندهید؛ همچنین می‌توانید با تنوع بخشیدن به مضامین محتوای عکس، کاربران خود را تشویق به خواندن ادامه پست کنید. سرانجام می‌توانید گامی به جلو برداشته و به سمت ایجاد گیف بروید. اینستاگرام، گیف ها را به عنوان ویدیو می‌شناسد، این گیف ها یک راه آسان و مناسب برای تعامل با کاربران است، زیرا کاربران به آنها علاقه دارند.

بازسازی محتوا از برندهای موجود

اگر زمان مناسبی برای تولید محتوا در اینستاگرام ندارید، شاید واقعاً نیازی به گذاشتن این زمان برای تولید محتوا نداشته باشید. در واقع می‌توانید با رعایت حقوق قانونی پیج ها، از محتوای پیج هایی که محصولات یا مخاطبان مشابه با پیج شما دارند، استفاده کنید.

روش های استفاده از برند ها برای تولید محتوی:

بررسی هشتگ و حساب کاربری برای یک محتوای با کیفیت

برای تولید محتوای مجدد، می‌توانید با استفاده از هشتگ های مرتبط با حوزه بیزینستان از حساب‌های اینستاگرام کاربرهای معروف، آن‌هایی که مخاطبانشان مشابه شما است و آنهایی که رقیب مستقیمتان نیستند، استفاده کنید. لیستی از پیج های برندها یا اشخاصی که بهترین مطالب را برای اشتراک گذاری در حوزه شما تولید می‌کنند، تهیه کرده و آنها را فالو کنید تا پست‌های جدیدشان را ببینید و اگر پستی برای شما اهمیت زیادی داشت، آن را با استفاده از آیکونی که زیر پست وجود دارد، ذخیره کرده تا زمان لزوم، به راحتی به آن دست یابید. توجه داشته باشید که هشتگ هایی که سرچ می‌کنید کاملاً مرتبط با کسب و کارتان باشد؛ چرا که یک هشتگ نامربوط می‌تواند شما را سر در گم کند و گاهی منجر به تولید محتوای غلط شود.

تولید محتوای با کیفیت

 اجازه از پیج اصلی برای استفاده مجدد از آنها

اگر خواستید یک پست از پیجی را عیناً در صفحه خودتان به اشتراک بگذاید، باید از آن پیج اجازه بگیرید.
به این صورت که پست مورد نظر را از طریق فلش زیر همان پست، در دایرکت آن پیج فرستاده و کسب اجازه کنید. با این کار، علاقه خود را به آن پست نشان داده و با توضیح اینکه پستشان در معرض دید بیشتری قرار می‌گیرد، آن‌ها را خوشحال می‌کنید و آنها نیز اجازه می‌دهند تا شما آن را منتشر کنید؛ به این صورت شما می‌توانید به صورت قانونی با استفاده از محتوای برندهای دیگر، به تولید محتوا بپردازید.

 محتوای با کیفیت تولید شده توسط کاربر(UGC)

در مورد استفاده از محتوایی که دیگران تولید کرده‌اند، همچنین این ایده خوبی است که کاربران خود را تشویق کرده تا محتوا تولید کنند. از کاربران و فالوورهای خود بخواهید تا درباره موضوع خاصی که در حوزه کاری شما است، نظر بدهند، و با طرح سوالی از آنها بخواهید که به آن پاسخ دهند. به این نوع تولید محتوا، محتوای تولید شده توسط کاربر می‌گویند، این اصطلاح همچنین به طور گسترده‌تر، به هر گونه محتوای ایجاد شده توسط کاربران، برای یک محصول یا خدمت خاص، با یا بدون تشویق برند نیز گفته می‌شود.

امروزه برندهای بسیاری از UGC استفاده می‌کنند، حتی اگر شما یک برند بزرگ باشید، بعید به نظر می‌رسد که کاربران شما بدون هیچ محرکی، محتوای اینستاگرام را در مورد شما و محصولتان، ایجاد کنند. به عنوان مثال با ایجاد یک مسابقه و جایزه به بهترین جمله درباره عکس یا برند خاص، می‌توانید به تولید محتوا توسط کاربر دست یابید.همچنین با ارائه هدیه یا تخفیف محصولات خود به کاربران، می‌توانید انگیزه آنها را برای استفاده از هشتگ خودتان بیشتر کنید.

به یاد داشته باشید که محتوای درخواستی شما از کاربر نباید محدود کننده باشد و باعث اذیت او شود. این محتوا باید تکمیل کننده محتوای شما باشد. همچنین استفاده زیاد از محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC)، ممکن است حس سو استفاده از کاربر را به او القا کند و باعث شود ، فکر کند که شما کمتر روی حوزه کاریتان تسلط دارید.

همکاری با اینفلوئنسرها (برندهای برتر)

اگر قصدتان این است که کنترل بیشتری در حوزه کاری خود و یک جریان مداوم از محتوای اینستاگرام بر روی برند خود داشته باشید، باید به فکر کار با اینفلوئنسرها (تأثیر گذاران) باشید. همکاری با اینفلوئنسرهایی که کاربران زیادی آنها را فالو کرده‌اند، می‌تواند این فرصت را برای شما ایجاد کند تا فالور های پیج خود را افزایش دهید. اگر شما یک بیزینس کوچک با بودجه کمی دارید، می‌توانید از میکرو اینفلوئنسرها با فالور های ۱۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ ارتباط برقرار کنید. البته این امر مهم است که فالور های آن پیج به محصولات شما علاقه مند باشند، پس سعی کنید با میکرو اینفلوئنسرهایی ارتباط برقرار کنید که در حوزه بیزینس شما فعالیت می‌کنند.

تولید محتوای با کیفیت

مطالب مرتبط

جذب فالوور اینستاگرام چه تاثیری در روند کسب وکار شما دارد؟
اجزای تشکیل دهنده پروفایل اینستاگرام و عملکرد هر کدام
بیو اینستاگرام ،نقش آن در جذب فالوور و اهدافی که در پیج های تجاری دنبال میکند
چگونه عکس یا فیلمی که در آن تگ شده اید را به صفحه ی پروفایل اضافه کنید؟
حساب اینستاگرام خود را با این روش به صورت خصوصی تنظیم کنید
نکاتی که باید درمورد استفاده از هشتگ در اینستاگرام بدانیم
کامنت هایی که در زیر پست هایمان گذاشته میشود را چگونه فیلتر کنیم؟
فالو نشدن پیج ها در اینستاگرام چه دلایلی میتواند داشته باشد؟

خوشحال میشویم در زیر این پست نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .

ماینروب

نمایش بیشتر

مصطفی طاهری

من مصطفی طاهری هستم. به صورت حرفه ای 3 سال مشغول طراحی وب و فروش آنلاین هستم. دنیای وب بسیار متفاوت است و من اینجا هستم تا این تفاوت ها را بیشتر درک کنیم. امیدوارم بتوانم در راستای موفقیت شما مفید باشم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا