اخبار تازه

روش های گرفتن تیک آبی اینستاگرام و به رسمیت رسیدن در این شبکه اجتماعی

روش های گرفتن تیک آبی اینستاگرام و به رسمیت رسیدن در این شبکه اجتماعی

اینکه چه کسانی می توانند تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنند کاملا روشن نیست و روش دقیقی برای گرفتن آن وجود ندارد. اما نکته واضح در مورد تیک آبی این است که شما نیاز دارید یک صفحه معتبر داشته باشید تا اینستاگرام صفحه تان را تایید نماید. معتبر بودن از منظر اینستاگرام مولفه های مختلفی را شامل می شود که در ادامه به توضیح این مولفه ها و روش های گرفتن تیک آبی اینستاگرام ،خواهیم پرداخت.

داشتن فالوورهای بسیار زیاد

این موضوع که کاربرانی وجود دارند که با وجود داشتن فالوور کم موفق به گرفتن تیک آبی اینستاگرام شده اند صحت دارد، اما با داشتن میزان فالوورهای بسیار بالا شانس شما برای دریافت نشان اعتماد اینستاگرام بالاتر خواهد رفت. پس به همین دلیل باید تعداد فالوورهای خود را افزایش داده و تبدیل به فرد اینستاگرامی محبوب و پر طرفدار شوید. روش های متعددی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد اما فقط باید در نظر داشته باشید که حتما باید فالوورهایتان واقعی باشند. چنانچه بخواهید اقدام به خرید فالوور فیک بکنید سریعا اینستاگرام متوجه موضوع خواهد شد و با این کار دیگر عملا شانسی برای دریافت تیک آبی نخواهید داشت.

داشتن فعالیت مستمر در اینستاگرام

ممکن است شما کلیه شرایط لازم برای دریافت تیک آبی اینستاگرام را دارا باشید و پیج شما هم توسط اینستاگرام چک شود. اما اگر اینستاگرام ببیند که آخرین پست خود را دو سه ماه پیش آپلود کرده اید، یقینا نشانی به شما تعلق نمی گیرد.در واقع معیار همه چیز در اینستاگرام مبتنی بر میزان فعالیت و برقراری ارتباط شماست. برای هر گونه فعالیتی در اینستاگرام (داشتن فروش بیشتر، جذب فالوور، کسب شهرت و …) فارغ از انگیزه دریافت تیک آبی نیاز به ایجاد ارتباط مستمر و تعامل دارید.

روش های گرفتن تیک آبی اینستاگرام

به رسمیت رسیدن در اینستاگرام

بیوگرافی در اینستاگرام حکم لباس شما را دارد. هر میزان که رسمی تر باشد بیشتر به رسمیت شناخته می شوید و اعتبار شما بالاتر خواهد رفت. برای به رسمیت رسیدن صفحه شما کافی است آدرس وب سایتتان در بیوگرافی اینستاگرام قرار داده شود. اینگونه پیج شما حرفه ای تر نیز به نظر میرسد. روش دیگر وصل کردن اکانت اینستاگرام به اکانت های دیگری مانند فیسبوک و توییتر است. این کار به شما کمک می کند تا در دنیای مجازی، واقعی تر به نظر رسیده و اینستاگرام راحت بتواند هویت شما را مورد شناسایی قرار دهد. لینک کردن اکانت ها نیز روش دیگری است هر میزان که اکانت های بیشتری در اینستاگرام خود لینک کنید، شانس خود را برای دریافت تیک آبی اینستاگرام بالاتر خواهید برد.

اجتناب از رفتار و عملکرد نادرست

شخصیت شما یکی از معیارهایی است که ثابت می کند شما یک شخص واقعی و معتبر هستید.
اینستاگرام به منظور اعطای نشان اعتماد خود به هر شخصی همه جوانب را بررسی می کند. رفتار و عملکرد شما نیز در این شبکه اجتماعی جزء مهمی از این بررسی هاست. در صورتی که به کسی توهین کنید، ناسزا بگویید، اقدامات منفی انجام دهید، دیگر شانسی برای گرفتن تیک آبی نخواهید داشت. زیرا عملکرد شما توسط اینستاگرام شناسایی و بررسی می شود. شخصیت شما، پست های آپلود شده توسط شما، و واکنشی که در مقابل فالوورهایتان از خود نشان می دهید، بطور مستقیم روی شانس شما برای دریافت نشان اعتماد اینستاگرام تاثیر گذار می باشند.

کمک گرفتن از سلبریتی ها و افراد مشهور

یکی از روش های گرفتن تیک آبی اینستاگرام استفاده از افراد معروف است. با اینکه این مورد تا حدودی دشوار است ولی غیر ممکن نیست. در صورتی که افراد مشهور و سلبریتی ها شما را در کامنت های خود به اصطلاح منشن کنند یا موفق به تبلیغ در صفحه آنها شوید، شانس بیشتری برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام خواهید داشت. اگر سلبریتی های مورد نظرتان هم تیک آبی داشته باشند این فرایند به سریع تر شناخته شدن شما از جانب اینستاگرام کمک خواهد کرد. بنابراین اگر هنر خاصی دارید، کار ارزشمندی انجام می دهید، یا کسب و کاری را اداره میکنید، باید خوب تبلیغ کنید. می توانید کارهای خود را برای سلبریتی ها ارسال کنید شاید بدین وسیله بتوانید یک شبه راه معروف شدن را طی کنید.

روش های گرفتن تیک آبی اینستاگرام

ساخت فن پیچ یا اکانت جعلی به اسم خودتان

یکی از راه های غیرصادقانه برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام، ساختن اکانت های جعلی به اسم خودتان از طریق اینترنت های مختلف است. چرا که اگر این اکانت ها را با گوشی خودتان بسازید، آی پی شما تکراری خواهد بود و اینستاگرام متوجه آن خواهد شد. به این طریق شما به اینستاگرام نشان میدهید که صفحات جعلی یا fan page هایی به اسم شما وجود دارند که مانع تشخیص اصالت صفحه شما خواهند شد و سپس برای اکانت خود درخواست تیک آبی می‌دهید.

به شهرت رسیدن و خبرساز شدن

در واقع می توان گفت که این مرحله نسبت به سایر مراحل دشوارتر است و شاید چیزی شبیه به معجزه باشد! در این روش باید برای دریافت تیک آبی اینستاگرام خبرساز شوید و نامتان در خبرگزاریهای مهم جهانی به ثبت برسد. با اینکه این کار بسیار دشوار است و تقریبا شانسی به نظر میرسد، اما افراد بسیاری بودند که یک شبه جهانی شده و موفق به دریافت تیک آبی اینستاگرام شده اند.

ارسال ایمیل به نشانی اینستاگرام و درخواست برای گرفتن تیک آبی

بعد از فراهم کردن شرایط ذکر شده در مراحل قبل، بایستی یک متن متقاعد کننده به زبان انگلیسی نوشته و به نشانی اینستاگرام ایمیل کنید. سعی کنید از راه های مختلف با اینستاگرام مکاتبه کرده و به اطلاعش برسانید که می خواهید صفحه شما از میان صفحات تقلبی جدا گردد. با انجام این کار ممکن است در دفات اول جوابی از سوی ایسنتاگرام دریافت نکنید، اما با استمرار ورزیدن و ارسال ایمیل در طولانی مدت قطعا جواب خواهید گرفت. مهم ترین دلیل برای گرفتن تیک آبی از جانب اینستاگرام معتبر بودن و افزایش فالوور است. پس بایستی برای رسیدن به تیک آبی یک برنامه ریزی مدون برای خود داشته باشید.

روش های گرفتن تیک آبی اینستاگرام

مطالب مرتبط

جذب فالوور اینستاگرام چه تاثیری در روند کسب وکار شما دارد؟
اجزای تشکیل دهنده پروفایل اینستاگرام و عملکرد هر کدام
بیو اینستاگرام ،نقش آن در جذب فالوور و اهدافی که در پیج های تجاری دنبال میکند
چگونه عکس یا فیلمی که در آن تگ شده اید را به صفحه ی پروفایل اضافه کنید؟
حساب اینستاگرام خود را با این روش به صورت خصوصی تنظیم کنید
نکاتی که باید درمورد استفاده از هشتگ در اینستاگرام بدانیم
کامنت هایی که در زیر پست هایمان گذاشته میشود را چگونه فیلتر کنیم؟
فالو نشدن پیج ها در اینستاگرام چه دلایلی میتواند داشته باشد؟

خوشحال میشویم در زیر این پست نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .

ماینروب

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا