فالوور فیک چیست و آیا به افزایش فروش در اینستاگرام کمک میکند؟

فالوور فیک

تاریخ انتشار:

نویسنده: مصطفی طاهری

فالوور فیک چیست و آیا به افزایش فروش در اینستاگرام کمک میکند؟

 

فالوور فیک چیست

وقتی که در یک حساب کاربری در اینستاگرام از آدرس های جعلی برای ساخت ایمیل استفاده می شود، این بدین معناست که به جمع کاربران اینستاگرام یک کاربر و عضو جعلی افزوده شده است. که این عضو جعلی قادر به انجام هیچ فعالیتی نیست. حتی در اکثر موارد فالوورهای فیک فاقد تصویر پروفایل در پیج اینستاگرام خود هستند. شاید بعضی از آنها فقط یک متن در قسمت بیوگرافی پروفایل داشته باشند. بنابراین کاربر فالوورهای فیک و جعلی در اینستاگرام فقط به منظور بالا بردن تعداد فالوورهای دیگر کاربران اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرند. با سرچ عبارت ” خرید فالوور فیک در اینستاگرام ” در گوگل، با سایت های بیشماری روبرو می شوید که کارشان فروش فالوورهای فیک هست.

اکثر این سایتها خود سازنده فالوورهای فیک به تعداد بالا در اینستاگرام هستند و زمانی که شخصی اقدام به خرید یک پکیج فالوور فیک “1000” عددی اینستاگرام از آنها می نماید، این سایتها با استفاده از حسابهای فیکی که ساخته اند پیج شخص خریدار را دنبال کرده و فالوور فیک به تعداد خریداری شده مثلا “1000” عدد را به تعداد فالوورهای صفحه اینستاگرامی شخص مورد نظر می افزایند. به طور کلی وجه تمایزی که بین کاربر فیک با فالوور واقعی وجود دارد میزان فعالیت آنها در اینستاگرام است. اما به هر شکل هردو واقعا کاربر اینستاگرام تلقی می شوند.

آیا فالوور فیک به افزایش فروش در اینستاگرام کمکی میکند؟

هدف از ایجاد حساب های کاربری فیک، فروش آنها به منظور کسب درآمد است مضاف براین مهمترین کارایی آن بیشتر نشان دادن تعداد فالوورهای یک صفحه اینستاگرامی است ولی این فقط یک امر ظاهری است و نمی توان از این نوع دنبال کننده، انتظار کمکی برای افزایش میزان فروش را داشت.فالوورهای فیک صفحات اینستاگرامی، قادر به لایک تصاویر شما نخواهند بود و قابلیت گذاشتن کامنت زیر تصاویر و ویدیوهای منتشر شده از طرف شما را ندارند.

این به این معنی است که هیچ گونه تعاملی مابین شما و فالوور فیک وجود نخواهد داشت. علاوه بر این وقتی که شما بواسطه خرید فالوور فیک، سعی در افزایش میزان فالوورهای صفحه اینستاگرامی خود را دارید، باید منتظر اتفاق ناگوار دیگری باشید و آن اینکه با این کار شما کاربران حرفه ای اینستاگرام یا اینستاگرامرهای خود را از دست  می دهید.

آنها دیگر رغبتی برای دنبال کردن پیج شما نخواهند داشت. چون آنها سریعا با دیدن تعداد فالوورها و میزان لایک های پست هایتان متوجه فیک بودن فالوورهای شما خواهند شد.بنابراین با توجه به مطالب مذکور داشتن فالوور فیک اینستاگرام نه تنها هیچ کمکی به افزایش میزان فروش شما نمی کند حتی به احتمال زیاد فرصت اینکه پیج شما توسط فالوورهای واقعی دنبال شود را هم از شما می گیرد.

فالوور فیک

مطالب مرتبط

جذب فالوور اینستاگرام چه تاثیری در روند کسب وکار شما دارد؟
اجزای تشکیل دهنده پروفایل اینستاگرام و عملکرد هر کدام
بیو اینستاگرام ،نقش آن در جذب فالوور و اهدافی که در پیج های تجاری دنبال میکند
چگونه عکس یا فیلمی که در آن تگ شده اید را به صفحه ی پروفایل اضافه کنید؟
حساب اینستاگرام خود را با این روش به صورت خصوصی تنظیم کنید
نکاتی که باید درمورد استفاده از هشتگ در اینستاگرام بدانیم
کامنت هایی که در زیر پست هایمان گذاشته میشود را چگونه فیلتر کنیم؟
فالو نشدن پیج ها در اینستاگرام چه دلایلی میتواند داشته باشد؟

خوشحال میشویم در زیر این پست نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .

ماینروب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

میخواهیم هر کس با هر شرایطی در هر جای ایران و دنیا، بتواند با استفاده از این فضای نامحدود و بی نظیر، اقتصاد شخصی خودش را به بهترین شکل ممکن مدیریت کرده و بتواند ایده آل فکر کند.

نماد ها و نشان ها